Włosy w nieładzie to problem wielu kobiet, które po nocy muszą zmierzyć się z tzw. „szopą na głowie”. Na szczęście z pomocą przychodzą im akcesoria: gumki, spinki i wsuwki, które poskromią niepokorne włosy. Dzięki nim szybko i łatwo można stworzyć piękne i trwałe upięcia. Ponadto gumki i spinki  do włosów są pięknym dodatkiem – taką biżuterią do włosów, która zapewnia elegancki look.

O tym, że kobiety kochają wszelkiego rodzaje dodatki do stroju, było wiadomo od dawna. Obok tradycyjnej biżuterii powstają również piękne ozdoby do włosów, które mają zaspokoić kobiece gusta. Spinki ozdabiane perełkami, wsuwki wykończone cyrkonami, opaski w fantazyjne wzory – to tylko nieliczne elementy dekoracyjne fryzur.

Gumki z pięknym dodatkiem

Gumki do włosów w ślad za innymi akcesoriami zyskały nowy design. Już nie praktyczne, ale też stylowe zdobią nasze włosy. Popularne stały się gumki ze wstążkami w różnych kolorach i stylach, wykonane z koronek, organtyny, bawełny czy nawet z naturalnej skóry. Dla młodszych modniś gumki do włosów noszą oczywiście wizerunki ulubionych bohaterów z bajek lub sympatycznych zwierzątek.

Wiele można

Zróżnicowana wielkość i styl sprawiły, że dzięki gumkom do włosów można tworzyć nie tylko codzienne proste upięcia jak wygodny kucyk, ale bardziej zaawansowane i wyrafinowane fryzury. Perełki czy wstążki, będące integralną częścią gumki, stają się wisienką na torcie dla tej sztuki upinania włosów.

Jedno jest pewne, gumki do włosó1) przestały być jedynie czysto użytkowymi przedmiotami, a ewoluowały w piękne i urocze ozdoby.

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Dla rozrywki

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Trendy i przyszłość w wypożyczaniu sprzętu budowlanego: od zrównoważonego rozwoju do automatyzacji.

Branża budowlana nieustannie ewoluuje, podążając za najnowszymi trendami i innowacjami, kt…