Szkoły Little Chef uczą dzieci języków obcych podczas… gotowania.

– Pomysł założenia szkoły gotowania dla dzieci zrodził się z miłości do dzieci i pasji kulinarnej – wspomina Katia Roman-Trzaska, założycielka Little Chef. – Kiedy cztery lata temu zakładałam szkołę, ideą było zaszczepienie dzieciom miłości do wspaniałego, zdrowego jedzenia i zachęcenie do samodzielnego gotowania.

Kursy Little Chef przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 do 16 lat. W zajęciach mogą także wziąć udział rodzice najmłodszych uczestników. Adepci sztuki kucharskiej poznają przepisy kulinarne z całego świata, zasady pracy w kuchni i uczą się, jak samodzielnie przyrządzać posiłki oraz tego, jak ważne są produkty lokalne i sezonowe. Dzięki temu, że zajęcia odbywają się również w języku angielskim, dzieci, podczas gotowania, mogą przyswajać obce słowa. Dodatkowo Little Chef organizuje urodziny oraz współpracuje z kilkudziesięcioma szkołami i przedszkolami. Koszt zajęć to 260 zł za 4 lekcje lub 460 zł za 8.

Aktualnie firma przygotowuje ofertę franczyzową, która ma być gotowa za kilka miesięcy. Na początku będzie ona skierowana głównie do partnerów z większych miast. Potencjalny franczyzobiorca będzie musiał dysponować własnym lokalem, a po podpisaniu umowy przejdzie specjalistyczne szkolenie kucharskie.

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
  • Ciekawostki o białku

    Osoby, które interesują się siłownią z pewnością znają hasło białko, proteiny. Jest to ele…
  • Jak znaleźć dobrą pracę

    Znalezienie dobrej pracy nie jest wcale prostą sprawą. Ile razy zdarzyło się komuś, że jeg…
  • Jak szybko znaleźć domy do sprzedania?

    Jak szybko znaleźć domy do sprzedania? Co zrobić, aby stosunkowo szybko znaleźć domy na sp…
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Dla biznesu

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Ciekawostki o białku

Osoby, które interesują się siłownią z pewnością znają hasło białko, proteiny. Jest to ele…