Dom Dla rozrywki Najlepsze trasy motocyklowe w USA

Najlepsze trasy motocyklowe w USA

4 min odczyt
0
0
563

Hancock w stanie Nowy Jork do Andów w stanie Nowy Jork

Reklama: Części motocyklowe Rybnik

Ten 135-milowy odcinek jest pierwszym etapem prawie 1300-milowej podróży, która zabierze Cię prawie do Kanady. To nie jest pętla, więc weź to pod uwagę, ale jest wiele zjazdów, które nie są oficjalną częścią trasy, które możesz skręcić w pętlę i wrócić z powrotem do punktu początkowego Hancock w stanie Nowy Jork.

Udaj się do miejsca, w którym zbiegają się wschodnie i zachodnie odnogi rzeki Delaware, w historycznej wiosce Hancock w stanie Nowy Jork — mieście przyjaznym motocyklistom, rajem dla sportowców i idealnym miejscem do rozpoczęcia przygody z NEBDR.

Przejdź przez zachodnią część stanu Delaware, zaledwie milę od centrum Hancock i przygotuj się na rozgrzewkę na zacienionej O&W Road przez wiejskie hrabstwo Wayne w Pensylwanii. Przygoda zaczyna nabierać tempa, gdy wjeżdżasz na River Road, wyboistą, sezonową trasę, która łączy się ze stromym zjazdem wysoko nad rzeką Delaware. Wracaj do Nowego Jorku do Callicoon, by przejechać się przyjemnymi drógami gruntowymi i żwirowymi, które przecinają lasy i pola uprawne oraz kilka razy przecinają Wschodni Oddział Delaware. Przejedziesz przez swój pierwszy z wielu zadaszonych mostów na NEBDR w Downsville, a następnie udasz się w górę i wokół majestatycznego zbiornika Pepacton Reservoir na ekscytującym odcinku krętego asfaltu. Twój przyjazd do Andów obejmuje sezonowe drogi gruntowe i wspaniałe widoki na góry.

Wybierz się na krótką przejażdżkę dwie mile na wschód od centrum miasta drogą nr 28 do punktu widokowego Palmer Hill i podziwiaj panoramę gór, które tworzą 600.000 akrów Catskill Forest Preserve – sklasyfikowany jako Forever Wild Land w konstytucji stanu Nowy Jork . Spędź noc w Andach i delektuj się lokalnym twardym cydrem i kulinarnymi przysmakami w Wayside Cider lub spotkaj się z mieszkańcami w barze/restauracji w zabytkowym hotelu Andes. Zapasy i paliwo można kupić w General Store na Main Street lub w Tremperskill Country Store około 5 mil poza wioską w dół CR1.

Jak widać, wschodnie Stany Zjednoczone oferują wiele wspaniałych przejażdżek dla miłośnika przygód.

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Naczelny
Załaduj więcej Dla rozrywki

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Jakie są najczęstsze błędy popełniane podczas powiększania ust?

Powiększanie ust to jeden z najpopularniejszych zabiegów estetycznych na świecie. Chociaż …