Zrób to sam

Ponieważ istnieje mnóstwo internetowych serwisów, pozwalających publikować i drukować książki, postanowiliśmy przyjrzeć się trzem najpopularniejszym

BLURB

blurb.com

Serwis Blurb nazywa siebie „kompletną platformą wydawniczą” i umożliwia nawet edytowanie swoich zdjęć podczas projektowania książki. Możesz też wybrać jeden z pięciu typów miękkich lub twardych okładek i pięciu rodzajów papieru. Zamówione w tym serwisie albumy można sprzedawać za pośrednictwem swojej strony, Amazona lub utworzyć książkę elektroniczną, która będzie oferowana w księgarniach online’owych Kindlea lub Apple iBooks.

CREATESPACE

createspace.com/diy-gb

Choć sam jego interfejs wygląda trochę mniej zachęcająco, będący własnością Amazona serwis CreateSpace oferuje bezpłatne porady na temat przygotowania, promowania i dystrybucji książki. Oddaje w ręce swoich użytkowników kilka narzędzi do projektowania, ale można również skorzystać z płatnej opcji pomocy przy tworzeniu, marketingu i pisaniu tekstu do publikacji.

LULU

lulu.com

Lulu oferuje trzy rodzaje książek – value, standard i premium – w różnych rozmiarach. Podobnie jak w innych serwisach, można tworzyć książki elektroniczne przeznaczone dla różnych urządzeń, a po uiszczeniu opłaty uzyskać dodatkową pomoc. Potem sprzedaj książkę za pośrednictwem serwisów Lulu lub Amazon i wybranych sklepów internetowych.

 

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Dla biznesu

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Trendy i przyszłość w wypożyczaniu sprzętu budowlanego: od zrównoważonego rozwoju do automatyzacji.

Branża budowlana nieustannie ewoluuje, podążając za najnowszymi trendami i innowacjami, kt…