Zrób to sam

Ponieważ istnieje mnóstwo internetowych serwisów, pozwalających publikować i drukować książki, postanowiliśmy przyjrzeć się trzem najpopularniejszym

BLURB

blurb.com

Serwis Blurb nazywa siebie „kompletną platformą wydawniczą” i umożliwia nawet edytowanie swoich zdjęć podczas projektowania książki. Możesz też wybrać jeden z pięciu typów miękkich lub twardych okładek i pięciu rodzajów papieru. Zamówione w tym serwisie albumy można sprzedawać za pośrednictwem swojej strony, Amazona lub utworzyć książkę elektroniczną, która będzie oferowana w księgarniach online’owych Kindlea lub Apple iBooks.

CREATESPACE

createspace.com/diy-gb

Choć sam jego interfejs wygląda trochę mniej zachęcająco, będący własnością Amazona serwis CreateSpace oferuje bezpłatne porady na temat przygotowania, promowania i dystrybucji książki. Oddaje w ręce swoich użytkowników kilka narzędzi do projektowania, ale można również skorzystać z płatnej opcji pomocy przy tworzeniu, marketingu i pisaniu tekstu do publikacji.

LULU

lulu.com

Lulu oferuje trzy rodzaje książek – value, standard i premium – w różnych rozmiarach. Podobnie jak w innych serwisach, można tworzyć książki elektroniczne przeznaczone dla różnych urządzeń, a po uiszczeniu opłaty uzyskać dodatkową pomoc. Potem sprzedaj książkę za pośrednictwem serwisów Lulu lub Amazon i wybranych sklepów internetowych.

 

REKLAMA

Polecamy busy do Niemiec: Busy Wrocław Niemcy

 

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Dla biznesu

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Jak Znaleźć Godny Zaufania Serwis Elektronarzędzi

Gdy Twoje elektronarzędzia wymagają naprawy lub konserwacji, znajdowanie godnego zaufania …