Oświetlenie pokoju dziennego to bardzo ważna kwestia – w końcu jest to pomieszczenie, w którym spędzamy najwięcej czasu. Zależy nam, by było dobrze oświetlone i pięknie urządzone, powinniśmy więc z uwagą wybrać lampę odpowiednią do salonu.

Stylowe źródło światła

Oprócz funkcjonalności, powinniśmy zwrócić też uwagę na walory estetyczne naszego potencjalnego źródła światła. Nieustannie modne i urokliwe są żyrandole, nadające pomieszczeniom majestatycznego i eleganckiego wyglądu, które wbrew pozorom nie zawsze muszą być drogie. Wyprzedaż żyrandoli to idealna okazja, by tym stylowym elementem odmienić wygląd naszego salonu.

Jak wybrać idealny żyrandol?

Przy wyborze odpowiedniego żyrandola powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na jego wielkość. Dobrze dobrany żyrandol powinien ozdabiać pomieszczenie, wisząc swobodnie i nie utrudniając codziennego funkcjonowania. Należy powiesić go na odpowiedniej wysokości nad ziemią, biorąc pod uwagę wzrost domowników oraz możliwości zahaczenia go podczas sprzątania lub innych codziennych czynności. Istotną kwestią jest również liczba żarówek, która będzie zdobić nasz żyrandol – większe pomieszczenia będą bowiem wymagały mocniejszego oświetlenia. Możemy w tym celu użyć żarówek o większym strumieniu świetlnym, bądź zdecydować się na żyrandol mieszczący większą liczbę sztuk – wszystko zależy od naszych potrzeb i indywidualnego gustu. Dzisiejsze sklepy stacjonarne i internetowe gwarantują nam bogaty wybór, więc nie czekaj – odmień swój salon już dziś!

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Dla rozrywki

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Last minute na wakacje zimowe: Gdzie znaleźć tańsze opcje na spontaniczny wyjazd na narty?

Wprowadzenie Planowanie wakacji zimowych w ostatniej chwili może być zarówno ekscytujące, …